Լոտերի նկատմամբ սահմանափակումները՝ գույքերը գրավադրված են:
Աճուրդի փուլերը` ք. Երևան, Սայաթ-Նովա պողոտա, 40 շենք, թիվ 82/31 հասցեում 04.03.2026թ.-ին, ժ. 12:00-ին դասական եղանակով, այնուհետև յուրաքանչյուր աշխատանքային օր, նույն վայրում, նույն ժամին` հոլանդական եղանակով: Աճուրդի ավարտը՝ 06.04.2026թ.-ին: Աճուրդի մասնակցության նախավճարը սահմանված է համապատասխան գույքի ընթացիկ մեկնարկային գնի 1%-ի չափով, որի վճարման վերջնաժամկետը սահմանված է յուրաքանչյուր աճուրդի փուլի օրվան նախորդող աշխատանքային օրվա  ժամը 16:00-ն...
«ԵՐԵՎԱՆԻ ԱՊՐԱՆՔԱՅԻՆ ԲՈՐՍԱ» ՍՊԸ-ի հարթակում (ք. Երևան, Սայաթ-Նովա պողոտա, 40 շենք, թիվ 82/31) 19.02.2026թ.-ից յուրաքանչյուր աշխատանքային օր՝  ժամը 12:00-ից, իրականացվելու է «Հայաստանի հանրային հեռուստաընկերություն» ՓԲԸ-ի կողմից ներկայացված հետևյալ լոտերի աճուրդային վաճառքը․
1. Մետալոպլաստե դուռ 220 x 143, միավորի մեկնարկային գինը՝ 16280 ՀՀ դրամ 1 քմ-ի համար:
2. Մետալոպլաստե պատուհան 184 x 175,  միավորի մեկնարկային գինը՝ 14675 ՀՀ դրամ 1 քմ-ի համար:
3․ Մետալոպլաստե պատուհան 155 x 168,  միավորի մեկնարկային գինը՝ 14675 ՀՀ դրամ 1 քմ-ի համար:
4. Մետաղական խողովակ Փ53մմ, պատի հաստությունը՝ 3մմ,  միավորի մեկնարկային գինը՝ 800 ՀՀ դրամ 1 գծմ-ի համար:
5. Մետաղական խողովակ Փ96մմ, պատի հաստությունը՝ 5մմ,  միավորի մեկնարկային գինը՝ 2070 ՀՀ դրամ 1 գծմ-ի համար:
6. Օդորակիչ Hitachi RAS-18FSXN,  միավորի մեկնարկային գինը՝ 41000 ՀՀ դրամ:
7. Պողպատյա անկյունակ 40 x 40, պատի հաստությունը՝ 3մմ, երկարությունը՝ 2մ,  միավորի մեկնարկային գինը՝ 465 ՀՀ դրամ 1 գծմ-ի համար․․․
12.02.2026
- ՀՀ, ք․ Երևան, Մալաթիա-Սեբաստիա, Շահումյան 6-րդ փողոց, 6/1 հասցեում գտնվող 474,9 ք․մ․ բնակելի տուն, 28 ք․մ․ օժանդակ շինություն, 26,8 ք․մ․ լողավազան, 47,5 ք․մ․ բնակելի տուն, 43,8 ք․մ․ /122 խ․մ․/ պարիսպ և 0,15839 հա հողամաս: Լոտի մեկնարկային գինը` 210000000 ՀՀ դրամ:
Աճուրդի փուլերը` հոլանդական եղանակով, ք. Երևան, Սայաթ-Նովա պողոտա, 40 շենք, 82/31 հասցեում 02.03.2026թ.-ին, ժ. 12:00-ին, այնուհետև հոլանդական եղանակով կայացվող աճուրդի յուրաքանչյուր հերթական փուլը կանցկացվի յուրաքանչյուր հաջորդ աշխատանքային օրը, նույն վայրում, նույն ժամին: Աճուրդի ավարտը՝ 30.12.2026թ.: Աճուրդի մասնակցության նախավճարը սահմանված է գույքի ընթացիկ մեկնարկային գնի 1%-ի չափով, որի վճարման վերջնաժամկետը սահմանված է յուրաքանչյուր աճուրդի փուլի օրվան նախորդող աշխատանքային օրվա  ժամը 16:00-ն: Նախավճարը վճարվում է «Բի Էս Թի» ՍՊԸ -ի դրամարկղում`աճուրդի կայացման հասցեում, ՀՀ օրենսդրությամբ սահմանված կանխիկի շեմը չգերազանցելու դեպքում, կամ բանկային հաշվին («Արդշինբանկ» ՓԲԸ-ում 2470103374150000 հաշվեհամարին), կամ կազմակերպչի կողմից տրված այլ հաշվեհամարին: Աճուրդին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է ներկայացնել․․․